O.K.U.L.A.R. "MOJE MIASTO"VIII edycja Festiwalu O.K.U.L.A.R. właśnie dobiega końca, tegoroczne hasło „MOJE MIASTO” – obudziło w autorach prac pokłady niesamowitej kreatywności, pomysłowości i pracowitości. Dlatego też to dobry moment na podziękowanie wszystkim uczestnikom, którzy zdecydowali się - kolejny już rok - wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu, były to dzieci i młodzież z różnych zakątków Polski m.in. z: Warszawy, Lasek, Lublina, Dąbrowy Górniczej, Gdańska, Bydgoszczy i Owińsk – DZIĘKUJEMY!

Szczególne podziękowania kierujemy do opiekunów i nauczycieli prowadzących – wiemy, że Wasza pomoc jest nieoceniona.

Nasz Festiwal nie mógłby odbyć się bez sponsorów, czyli osób które nieustannie, od wielu już lat, darzą nas zaufaniem i chcą nieść pomoc środowisku osób z niepełnosprawnością wzrokową – DZIĘKUJEMY!
W tym roku wsparli nas: Fundacja Pomocy Dzieciom Słabowidzącym i Niewidomym przy SOSW nr 8, Społem Śródmieście, Wydawnictwo RM, Muzeum Warszawy, Biuro Edukacji m.st. Warszawy.

A teraz coś na co wszyscy czekamy! Zapraszamy do zapoznania się z listą tegorocznych laureatów (plik do pobrania niżej) – gratulujemy wszystkim bardzo serdecznie!
Zapraszamy do obejrzenia galerii nagrodzonych prac plastycznych (plik do pobrania niżej), natomiast do obejrzenia prac w kategorii scenicznej zapraszamy na nasz fejsbukowy profil.

My nie przestajemy działać, podwijamy rękawki i bierzemy się za pakowanie i wysyłanie nagród tak, aby jak najszybciej znalazły się w rękach zwycięzców!

No i najważniejsze - do zobaczenia za rok!


ORGANIZATORZY


NAGRODZONE PRACE PLASTYCZNE: POBIERZ

LAUREACI VIII EDYCJI FESTIWALU O.K.U.L.A.R.: POBIERZ

BIBLIOTEKA

ŚWIETLICA

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA

RADA RODZICÓW

HISTORIA

DOKUMENTY

O.K.U.L.A.R.

FUNDACJA